Ons team

Al sinds 1963 is Van der Molen Beveiligingstechniek expert op het gebied van beveiligingssystemen. Voor de vijf disciplines beschikt Van der Molen over een vakkundig team van specialisten die gemotiveerd voor u klaar staan en het DNA van het familiebedrijf uitdragen; persoonlijke aandacht, maatwerk en kwaliteit.
Hieronder vindt u ons team:

Joost Middelhof
Joost Middelhof
Commercieel directeur
E: J.middelhof@vd-molen.eu T: 06-53452682
Niek Rovers
Niek Rovers
Operationeel directeur
E: n.rovers@vd-molen.eu T: 06-53452722
Job Middendorp
Job Middendorp
Commercieel technisch adviseur
E: j.Middendorp@vd-molen.eu T: +31 6 82 12 77 50
Sherida Teesink
Sherida Teesink
Contractbeheer
E: S.teesink@vd-molen.eu T: 053-4609010
Patricia Tas-Stroot
Patricia Tas-Stroot
Receptioniste
E: P.tas-stroot@vd-molen.eu T: 053-4609010
Edwin Senger
Edwin Senger
Financieel controller
E: E.senger@vd-molen.eu T: 053-4609010
Roy Kleissen
Roy Kleissen
Calculator verkoop binnendienst
E: R.Kleissen@vd-molen.eu T: 053-4609010
Peter Loffeld
Peter Loffeld
Calculator verkoop binnendienst
E: P.Loffeld@vd-molen.eu T: 053-4609010
Suzan ten Barge
Suzan ten Barge
Kwaliteitsbeheer
E: S.tenbarge@vd-molen.eu T: 053-4609010
Richard van der Linden
Richard van der Linden
Plancoördinator
E: R.vanderlinden@vd-molen.eu T: 053-4609010
Gerben Klein Nijenhuis
Gerben Klein Nijenhuis
Servicecoördinator
E: G.kleinnijenhuis@vd-molen.eu T: 053-4609010
Jan-Wybe Lukassen
Jan-Wybe Lukassen
Beveiligingstechnicus, inbedrijfsteller
Anita van der Molen - Holl
Anita van der Molen - Holl
Cultuurbewaking / communicatie
E: A.vandermolen@vd-molen.eu T: 06-22965340
Dominik Czupa
BBL-er Beveiligingstechnicus
Nick van der Tuuk
Nick van der Tuuk
Beveiligingstechnicus
Michel Roosien
Beveiligingstechnicus
Raymond Hoonhorst
Raymond Hoonhorst
Beveiligingstechnicus / Inbedrijfsteller
Marcel Bultsma
Marcel Bultsma
Beveiligingstechnicus
Roy Breukers
Roy Breukers
Beveiligingstechnicus CCTV
Patrick Clavero Castaño
Patrick Clavero Castaño
Werkvoorbereider
Jordy Griemink
Jordy Griemink
BBL-er beveiligingstechnicus, CCTV
Uclav van Duijl
Uclav van Duijl
Beveiligingstechnicus
Mathijs ten Elsen
Mathijs ten Elsen
Beveiligingstechnicus / Inbedrijfsteller
Johan Griemink
Johan Griemink
Beveiligingstechnicus
Otto Mooiweer
Onderhoudstechnicus / Inbedrijfsteller
Robin Bult
Robin Bult
Onderhoudstechnicus
Art van der Helm
Art van der Helm
Onderhoudstechnicus
Patrick Pennings
Patrick Pennings
Onderhoudstechnicus
Chris van der Kuil
Onderhoudstechnicus
Erwin ten Hoove
Erwin ten Hoove
Beveiligingstechnicus
Henk van den Noort
Henk van den Noort
Onderhoudstechnicus
Ronald Schuurhannes
Ronald Schuurhannes
Service en Onderhoudstechnicus
Mike Ruijten
Mike Ruijten
BBL-er Beveiligingstechnicus
Wouter Scheer
Wouter Scheer
Beveiligingstechnicus
Mads Visser
Beveiligingstechnicus
Pim Bakker
BBL-er Beveiligingstechnicus